Malowniczo położone gospodarstwo agroturystyczne, usytuowane w spokojnej i cichej dzielnicy Rabki w sąsiedztwie brzozowego lasku, z dużą ilością wolnej przestrzeni.
 
Obiekt przystosowany do przyjmowania turystów indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych tj. przedszkoli. Kwatera dysponuje gustownie urządzonymi pokoikami 2,3 i 4-osobowymi z łazienkami (ogółem znajduje się tu 17 miejsc noclegowych). 
Pokoje wyposażone są w: łóżka 1 i 2-osobowe oraz w łóżka piętrowe (w kilku pokojach). Dodatkowo pokoje posiadają TV, radio, szafy, stoliki, krzesełka, 3 pokoje z balkonami. Do dyspozycji gości duża świetlica z TV i pianinem oraz aneks kuchenny z czajnikiem, talerzykami i sztućcami. Gospodarze obiektu oferują całodzienne domowe wyżywienie, składające się z przetworów własnej produkcji tj. ser twarogowy, chleb razowy, wspaniałe wypieki, pierogi, dżemy i różnorodne przetwory. W sezonie ”Cichy Zakątek” w cenie pobytu proponuje dla gości wieczór z kapelą góralską oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek (1 raz w tygodniu).
Teren ogrodzony z parkingiem oraz placem zabaw dla dzieci. Nieopodal obiektu znajduje się stadnina konna, która oferuje możliwość nauki jazdy. W odległości 200 m. od kwatery znajduje się kryty plac zabaw z letnim basenem dla dzieci.

W okresie letnim polecamy piesze wycieczki korzystając z wielu znakowanych szlaków turystycznych i rowerowych wiodących w Gorce i Beskid Wyspowy. Proponujemy odwiedzenie jedynej działającej na naszym terenie Pracowni Garncarskiej. Dzieci mają możliwość samodzielnego wykonania prac. Nieopodal znajduje się Rabkoland – wesołe miasteczko (Muzeum Orderu Uśmiechu i Muzeum Osobliwości) – ok. 10 min marszu. Zapraszamy do zwiedzenia Skansenu Kolejowego znajdującego się w odległości ok. 30 minut marszu. Skorzystania z jazdy konnej w stadninie znajdującej się w odległości ok. 1 km. W odległości ok.20 min.od obiektu znajduje się basen kąpielowy i Park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, wypożyczalnią rowerów i kortami tenisowymi. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty wycieczek autokarowych do najciekawszych miejsc na Podhalu i Słowacji ( proszę nie zapomnieć o paszporcie lub dowodzie ).
W sezonie zimowym zachęcamy do odwiedzenia lodowiska, toru saneczkowego lub jednego z wielu wyciągów narciarskich znajdujących się na tym terenie. Najbliższy znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pensjonatu. Szczególnie polecamy go dla dzieci i początkujących narciarzy. Oferujemy również usługi kompleksowe w postaci nauki jazdy na nartach, dowozu do wyciągów oraz zaopatrzenia w odpowiedni sprzęt narciarski.

 

CENNIK:
Z VAT

 

SEZON:
- FERIE ZIMOWE
- DŁUGIE WEEKENDY
- WAKACJE
- ŚWIĘTA

 

POZA SEZONEM:
POZOSTAŁE TERMINY

POKOJE GOŚCINNE
Z ŁAZIENKAMI

DOROSLI

75.00 zł dzień

60.00 zł dzień

DZIECI do 8 lat

50.00 zł dzień

45.00 zł dzień

DZIECKO DO 3 LAT
(Z WYŻYWIENIEM)

25.00 zł dzień

25.00 zł dzień

DZIECKO DO 3 LAT
(BEZ WYŻYWIENIA)

10.00 zł dzień

10.00 zł dzień

GRUPY PRZEDSZKOLNE

DZIECI DO 6 LAT

45.00 zł dzień

45.00 zł dzień

USŁUGI DODATKOWE

Małe zwierzęta – bezpłatnie, grill, plac zabaw, krąg ogniskowy, możliwość korzystania z basenu i krytego placu zabaw w sąsiednim pensjonacie