Przedstawiamy Państwu propozycję pobytów w Rabce-Zdrój lub Zakopanem w ramach tzw. „Pobytów integracyjnych” lub kilkudniowych wycieczek szkoleniowych. Do Państwa należy decyzja co do długości pobytu lub ceny jaką możecie Państwo przeznaczyć na wyjazd. Program towarzyszący można dowolnie zmieniać - dobierając go z pob ytów 3, 5, 7 dniowych. Zapraszamy do spędzenia kilku sympatycznych dni wśród pięknych terenów gór Gorców. 

Nasze wycieczki polecamy turyście zorganizowanemu: Kluby Sportowe, Zakłady Pracy, Stowarzyszenia, Fundacje, Biura Podróży, Organizatorzy Turystyki. Proponujemy pomoc w zorganizowaniu jednodniowych wycieczek i pobytów kilku dniowych połączone z przygotowanym przez nas całościowym programem towarzyszącym, zapewniającym miłe, przyjemne i edukacyjne spędzenie pobytu w Rabce Zdrój.

Posiadamy uprawnieniami Marszałka Województwa Małopolskiego D/218/2000/19/2004 - koncesja na organizowanie imprez turystycznych na terenie Polski i Europy.

Zasięg terytorialny świadczonych przez nas usług jest spory. Doradzimy Państwu przy zwiedzaniu Podhala, Pienin, Orawy, Spisza, Ziemi Sądeckiej, oraz opowiemy o Beskidzie Żywieckim, Beskidzie Wyspowym, Gorcach, Pieninach i Tatrach.

Pomożemy również w zaplanowaniu wycieczek do Słowacji. Opowiemy miejscach które warto zobaczyć: jaskinie, zamki, jeziora, baseny termalne, koleje górskie i leśne, Parki Narodowe.